• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Монтян приїхала на "Безсмертний полк" в окупований Донецьк і крокувала там із "Зеленським" (ФОТО, ВІДЕО)

Український адвокат і блогер Тетяна Монтян, яка відома своїми антиукраїнськими поглядами, взяла участь у присвяченій так званому Дню Перемоги ході "Безсмертного полку" в окупованому Донецьку

Тетяна Монтян
Тетяна Монтян
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать фото і відео, які зʼявилися в мережі, передає "ДС".

Тетяна Монтян пронесла на ході портрет Семена Івановича Зеленського, діда президента України Володимира Зеленського. Семен Іванович Зеленський народився в Кривому Розі. Під час Другої світової війни він був командиром мінометного взводу, а потім командиром стрілецької роти 174 полку 57 гвардійської стрілецької дивізії. У 1944 році він отримав два ордени Червоної зірки.

«Ця ідея (принести портрет діда Зеленського на акцію в Донецьку, — "ДС") мені спала на думку ще минулого року, я про це навіть говорила на відео, яке записала рік тому на 9 Травня в Німеччині. Але в Німеччині скасували всі масові заходи через карантин. Тоді я хотіла це зробити, тому що Зеленський зрадив очікування виборців, виявився зовсім не таким, як про нього думали. До того моменту всі зрозуміли, що ніякого миру не буде і що він буде ще гірший за Петю (Петра Порошенка, — "ДС"). Але цьогоріч зʼявився ще один привід — марш на честь СС "Галичина". Як це так, у тебе дідусь героїчний, з нагородами воював із нацизмом, а у тебе, президента країни, столицею цієї країни ходять недобитки СС "Галичина"?! Я ще більше зміцнилася в цьому бажанні пройтися з портретом його діда, і цьогоріч це бажання реалізувала», — розповіла Монтян виданню EADaily.

Вона зазначила, що не знає, чи зверне на акцію увагу сам Зеленський.

«Мені це абсолютно байдуже, все, що я в цьому житті роблю, я роблю виключно для власного самурайського натхнення», — заявила Монтян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua