• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Моргенштерна внесли до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України

Російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) внесли до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України

Моргенштерн
Моргенштерн
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства культури та інформполітики, передає "ДС".

22 квітня Мінкульт отримав відповідний лист СБУ, а 28 квітня включив виконавця до списку своїм указом.

«Процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати "включати" або "не включати" в списки Міністерство культури та інформполітики не наділене», — нагадали у відомстві.

Станом на 29 квітня, в списку 181 осіб.

Раніше Моргенштерн заявив, що скасовує заплановані концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі, тому що йому «страшно їхати в Україну», де «починаються якісь штуки не надто прикольні».

Одеський активіст Сергій Стерненко відреагував на включення російського артиста до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України.

"Росіянин Моргенштерн за поданням СБУ включений до списку осіб, що представляють загрозу національній безпеці України. А це означає, що на 99% його не пустять в Україну, і його концерти, заплановані на червень, не відбудуться! Якби не резонанс і активна позиція громадян, то ніхто б цього росіянина не чіпав", — написав він у Facebook.

"Наступним у цей список повинен бути включений і Баста, який і гастролював в окупованому Криму, і брав участь у пропагандистських заходах, які вихваляли окупацію", — додав Стерненко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua