• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Морги переповнені": в мережі розповіли про ситуацію з COVID-19 в окупованих Стаханові та Красному Лучі

Реклама на dsnews.ua

В ОРЛО місцева "влада" не справляється з ситуацією з коронавірусом і зараз число хворих на пневмонію просто катастрофічне

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу «Донбаський кейс», передає "ДС".

Як уточнює канал, найбільш складна ситуація в непідконтрольних Україні Стаханові та Красному Лучі. Так, найбільше в Стаханові постраждали співробітники місцевого ринку — багато захворіли на пневмонію.

«Морги міста переповнені, алгоритму, як ховати тих, хто помер від ковіду, немає ... У 6 окремому козачому полку ім. Платова (місця дислокації — Стаханов, Красний Луч, Первомайськ) — масове зараження коронавірусом. Хворих військовослужбовців в атмосфері секретності вивозять до Луганська на лікування. Реальні історії жахають: люди з високою температурою вночі викликають "швидку", там відмовляються виїжджати, рекомендуючи йти на прийом в поліклініку (о другій годині ночі!). Хворий їде в лікарню сам, на доступному транспорті, йде в аптеку і бачить порожні полиці, після чого повертається в лікарню і готовий заплатити вже скільки завгодно за те, чим його можуть полікувати в медичній установі ...», — йдеться в повідомленні.

Не краща ситуація і в окупованому Первомайську, де вчителів усіх шкіл міста на час канікул примушують добровільно-примусово писати заяву на безоплатну відпустку з 09.10 по 16.10. Хто не згоден, погрожують звільненням. Місцеві жителі підтверджують інформацію ресурсу і відзначають: «Стаханов. Епідситуація в місті без перебільшення плачевна: дуже багато хворих і повна відсутність антибіотиків. Повна інфенкційка і переповнена ЦМЛ».

«На тести направляють тільки важких, з легкими симптомами навіть діагноз не ставлять, лікуйтеся вдома. КТ не зробити. Повна лікарня з пневмоніями і пів міста з симптомами грипу та застуди», — пишуть користувачі.

Нагадаємо, раніше в "ЛНР" визнали, що не можуть робити тести на коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua