• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

МОЗ "прирівняло" священників до соцпрацівників і вирішило їх вакцинувати від COVID-19

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій "прирівняв" священнослужителів до соціальних працівників. Таким чином, вони тепер можуть отримати щеплення проти коронавірусу на 2-му етапі вакцинації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Центру громадського здоровʼя, передає "ДС".

"Рекомендувати МОЗ України "прирівняти" служителів офіційно зареєстрованих в Україні церков і релігійних організацій до соціальних працівників" — йдеться в протоколі засідання штабу.

Як зазначається, для запису на щеплення духівникам потрібно звернутися до свого керівництва та повідомити про бажання вакцинуватися. Ті передадуть списки координаторам із вакцинації в регіоні. Після узгодження з координаторами керівники повідомлять охочих про час та місце щеплення.

Як відомо, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюють медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

З 22 березня в Україні почався другий етап вакцинації — до щеплень долучили лікарів усіх закладів охорони здоров’я, соціальних працівників та людей старших 80 років.

Нагадаємо, станом на 9 квітня в Україні усього вакциновано 353 147 українців. Обидві дози вакцини від коронавірусної інфекції отримали 5 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua