• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

МОЗ закликав українців залишатися вдома

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров’я рекомендує українцям утриматись від подорожей під час пандемії, особливо у новорічно-різдвяний період

Про це сьогодні під час традиційного брифінгу завив голова МОЗ Максим Степанов, інформує "ДС".

"Ми радимося утриматися від відповідних подорожей на ці новорічні свята, на ці новорічні канікули. Але якщо ви все-таки вирішили поїхати, обов’язково подивіться інформацію щодо ситуації з COVID-19 в цій країні, які умови візиту до цієї країни", — сказав він.

Разом з тим Степанов закликав громадян дотримуватися усіх протиепідемічних правил під час подорожей, тому що для COVID-19 "немає різниці, в якій країні ви знаходитесь, ним можна заразитися у будь-якій країні світу".

Інформація про поточну ситуацію щодо захворюваності на коронавірус і умов карантину в інших країнах світу доступна на сайті Міністерства закордонних справ України tripadvisor.mfa.gov.ua.

Примітно, що напередодні премʼєр-міністр Денис Шмигаль, пояснюючи логіку січневого локдауну, заявив, що міжміський і міжнародний транспорт працюватиме, аби у людей "була можливість виїхати з мегаполісів".

"Чому на карантині, який ми будемо планувати, будуть працювати готелі, буде працювати транспорт, літаки? Треба дати можливість людям виїхати з мегаполісів, щоб не скупчуватися. Тому що основні шляхи передачі – це великі скупчення людей", — казав він.

    Реклама на dsnews.ua