• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

МОЗ збільшить кількість тестів на COVID-19, — Степанов

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров’я України внесе зміни до алгоритму тестувань на COVID-19 та розширить коло осіб, які проходитимуть дослідження на коронавірус

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МОЗ.

"У зв’язку з початком використання тестів на антиген ми значно розширимо коло осіб, які проходитимуть дослідження. Я вже дав відповідне доручення головному державному санітарному лікарю змінити алгоритм тестування на коронавірусну хворобу", — сказав він.

Зокрема, за словами Степанова, буде внесено зміни в алгоритм обов’язкового тестування на COVID-19 під час планової госпіталізації хворих у медичні установи.

"Зараз при планових госпіталізаціях необхідно пройти ІФА-тест. Із початком застосування експрес-тестів на антиген, які займають лише 15 хвилин, алгоритм значно спрощується. Зараз ми займаємось забезпеченням лікарень цими тестами", — пояснив міністр.

Нагадаємо, 9 грудня Степанов заявив, що статистика поширення коронавірусу в Україні покращилася не через зменшення кількості тестувань, однак коло тих, кого потрібно тестувати методом ПЛР та експрес-тестами, буде розширено.

    Реклама на dsnews.ua