• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Можна зі своїм алкоголем": У мережу злили плани по організації новорічного корпоративу для помічників нардепів

Реклама на dsnews.ua

Помічники народних депутатів збираються відсвяткувати новорічний корпоратив 18 грудня в 20:00 у закладі "Мафія", яка розташована за адресою вул. Хрещатик, 6

Так, в розпорядженні "Страни" опинилося відео з помічником народного депутата Юрія Камельчука, який не вірить в існування коронавірусу, Володимиром Михалишиним, передає "ДС".

Помічник нардепа зробив оголошення для колег і сказав, що корпоратив буде в караоке залі "Мафії", бо цей заклад найбільш вигідний по фінансах для помічників нардепів.

"По всіх інших ресторанах: або ми не вміщаємося, або у нас мало грошей, тому з усіх зол і бід, ми забронювали Мафію. Ми заплатимо 100 гривень за вхід із людини, 700 гривень — вони складають нам меню і на 200 гривень у нас буде алкоголь. Свій алкоголь можна буде принести. На яких умовах? Я сподіваюся, домовимося на дуже-дуже пільгових. Таким чином у нас 1000 гривень із людини, це дешевше, ніж я анонсував раніше. Заклад працює до 5 ранку. Ми зустрічаємося на 20:00, хто прийде 19:30 — буде ще краще, встигне на якийсь авторський аперитивчик", — розповів Михалишин.

Також помічник просить принести тих, хто буде йти на корпоратив, заставу в розмірі 500 гривень.

"На картку не бажано в звʼязку з новим законом про фінансовий моніторинг. Краще готівкою. Я перебуваю в готелі Київ, кімната 514. Ласкаво просимо", — заявив помічник нардепа Камельчука.

В чаті з обговореннями новорічного корпоративу йдеться про ресторан "Мафія" на Хрещатику.

Відзначимо, раніше санлікар Віктор Ляшко говорив, що проводити вечірки в ресторанах під час пандемії заборонено.

    Реклама на dsnews.ua