• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Муніципальна варта" Дніпра побила оператора телеканалу, опозиційного до мера, — журналісти

Працівники "Муніципальної варти" в Дніпрі побили оператора місцевого телеканалу "Д1" Сергія Файзуліна

Сергій Файзулін
Сергій Файзулін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві працівників "Д1", оприлюдненому на офіційному сайті телеканалу, передає "ДС"

Файзулін, згідно редакційним завданням, висвітлював незаконний демонтаж рекламних носіїв організації "Громадянська сила" на проспекті Пушкіна. Спочатку, пишуть журналісти, працівники громадського формування "Муніципальна варта", заважали знімати подію.

Пізніше, вказує колектив телеканалу, силовики і молоді люди в чорних і коричневих футболках повалили Файзулін на землю і жорстоко побили. В Обласній клінічній лікарні імені Мечникова у журналіста діагностували закриту черепно-мозкову травму і пошкодження горла. Телеоператора госпіталізували.

Журналісти відзначають, що, крім побиття Файзуліна, представники "Муніципальної варти" розбили камеру оператора і вилучили сам запис нападу. Також від рук нападників, стверджують вони, постраждав оператор іншого телеканалу — "ОТВ".

"Ми залишаємо за собою право звернутися до Офісу Президента України, відповідного комітету Верховної Ради України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України з проханням зʼясувати законність роботи таких силових структур «містечкового масштабу», я к«Муніципальна варта»і дати оцінку їхнім діям по відношенню до журналістів", — пишуть журналісти.

ЗМІ називають телеканали "Д1" та "ОТВ" опозиційними до мера Дніпра Бориса Філатова.

Нападників затримала поліція, а керівництво телеканалу Д1 звернулось до можливих свідків нападу за допомогою.

Видання пише, що наразі ситуація з побиттям оператора на контролі поліції.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua