• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Музей Революції Гідності створив освітній ролик про Євромайдан для школярів (ВІДЕО)

До Дня Героїв Небесної сотні музей Революції Гідності презентував новий освітній ролик "Люди створюють історію"

Протести на майдані Незалежності
Протести на майдані Незалежності
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби музею, передає "ДС".

"Відео створено передусім для школярів, адже історії розповідають школярі — свідки тих подій. Воно змальовує історію, що допоможе сформувати цілісне уявлення про значення та цінності Революції Гідності, розповідає, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість та як ці події вплинули на майбутнє України", — кажуть у музеї.

Відеоролик слугуватиме додатковим джерелом матеріалу для вчителів історії та батьків, які хочуть розповісти своїм дітям про Революцію Гідності. 

За словами режисерки Неллі Дубовської, створення відео також стало певним дослідженням.

"Коли будуєш історію на інтерв'ю, можеш прогнозувати, але стовідсотково не знаєш, якими будуть відповіді. Я здивувалася, що є проблема необізнаності школярів у темі Майдану. Дітям складно відповісти на запитання про Революцію Гідності", — каже вона.

На думку Дубовської, з дітьми треба, по-перше, говорити їхньою мовою — це покоління візуального контенту. По-друге, це треба робити чесно, не моралізуючи, бо це покоління не сприймає пропаганду.

"Тому важливо було, щоб цю історію розповіли діти. Діти активістів Майдану, які пам'ятають щось про ці події, можуть розповісти про них, їм є що згадати, й вони мають вже певну громадянську позицію. Також героєм ролика є хлопець, який тільки пізнає тему. Він художник і хоче створити комікс про Революцію Гідності. Хочеться, щоб таких дітей ставало більше. Для цього ролик і створено", — зазначила режисерка.

Як писала "ДС", 18 лютого в центрі Києва пройшла хода у памʼять про загиблих під час розстрілу учасників Революції Гідності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua