• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Ми це питання навіть не обговорюємо": Ватажок "ДНР" пояснив, чому не відкриє КПВВ на Донбасі

Ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін заявив, буцімто КПВВ не відчиняють тільки через складну ситуацію з коронавірусом у вільній Україні

"ДНР"
"ДНР"
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на пресконференції в середу в Донецьку, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«Першу хвилю ми пройшли досить спокійно і з невеликою кількістю обмежень, тому що вчасно встигли закрити "кордон". З Україною "кордон" закрито донині, і це абсолютно обґрунтоване рішення, тому що запустити зараз і додати проблеми, пов'язані з ковідом, — для нас це була б неприпустима розкіш. І для розвитку економіки, і для запуску програм із відновлення і розвитку. Тому поки ситуація в Україні повністю не зміниться в позитивному ключі щодо ковіду, ми це питання навіть не обговорюємо», — заявив Пушилін.

При цьому він нагадав, що працює «штаб із попередження поширення коронавірусу», який видає дозволи на в'їзд і виїзд. Але випускає «ДНР», зазначив Пушилін, на підконтрольну Україні територію тільки з «пропискою» там, а впускає — тільки з «пропискою» на контрольованій «ДНР» території. В інших випадках дозволи видають за дуже рідкісними винятками.

Нагадаємо, зараз повноцінний пропуск громадян відбувається тільки на КПВВ "Станиця Луганська". Терористи "ДНР" відкривають КПВВ "Оленівка", який з'єднано одним транспортним коридором із українським КПВВ "Новотроїцьке", лише по понеділках і п'ятницях. Держприкордонслужба України щодня відкриває ще 5 КПВВ: "Майорське", "Мар'їнка", "Гнутове", "Золоте" і "Щастя". Але бойовики весь час пандемії блокують пропуск громадян зі свого боку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua