• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Ми готові": Пушилін вибухнув погрозами на адресу України

Реклама на dsnews.ua

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін укотре вибухнув погрозами на адресу України

Свої погрози він озвучив у короткому інтерв'ю сепаратистському виданню, передає "ДС".

Пушилін звинуватив Україну в тому, що та нібито продовжує «ігнорувати» мінський процес, розширює свої укріплення, проводить інженерні роботи.

"Київські політики цинічно рахують дні перемир'я, а насправді, продовжуючи відкрито і нахабно ігнорувати мінський процес, убивають наших бійців, розширюють свої укріплення, проводять інженерні роботи. Про що це свідчить? Звичайно, не про мирні наміри! Повторю те, що говорив не раз: ми готові до будь-якого розвитку подій", — заявив терорист.

Пушилін зазначив, що якщо армія України піде в наступ на Донбасі, як Азербайджан у Нагірному Карабасі, то це буде «бездумна авантюра».

«Ситуацією в Нагірному Карабасі їм не варто було би надихатися. Швидше, українській владі потрібно розуміти, що у випадку з Донбасом це буде бездумна авантюра, а вони зазвичай бувають останніми», — заявив Пушилін.

Нагадаємо, в листопаді колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) повідомив про нібито проведення українськими військовими "інженерних робіт" у зоні ООС на Донбасі і нарощуванні ними військової могутності. За його словами, велика війна все ближче.

    Реклама на dsnews.ua