• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На 4 телеканалі стартував авторський проєкт антикорупційних журналістських розслідувань – Bihus.info

Сьогодні та щопонеділка, о 18:30 на 4 телеканалі виходитиме проєкт антикорупційних журналістських розслідувань – Bihus.info

Денис Бігус
Денис Бігус
Реклама на dsnews.ua

Глядачі 4 каналу зможуть першими дізнаватися про найгучніші корупційні скандали та злочинні схеми, і бачитимуть реальні способи боротьби, що завдають змін в нашій країні.

Прем’єра відбудеться сьогодні, о 18:30. 4 канал розповість про оборонні закупівлі в Україні, те, що насправді приховується під грифом "державна таємниця", та що буде, якщо армійські закупівлі вивести із тіні.

Ведучий проєкту та автор ідеї – відомий український журналіст, відзначений чи не всіма престижними преміями у галузі, кореспондент міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP та викладач журналістики кількох медіа-шкіл – Денис Бігус. 

"Ми раді вітати в нашій команді талановитого журналіста, який виводить антикорупційні розслідування в Україні на якісно новий рівень. Враховуючи не лише активний запит наших телеглядачів на програми такого формату, а й загальний інтерес українців до проблеми корупції в нашій державі, думаю, що Bihus.info вдасться не просто стати ще популярнішим медійним проєктом, а й виконати свою головну мету – бути справжнім рушієм змін в Україні", – розповів директор 4 телеканалу Дмитро Добродомов. 

    Реклама на dsnews.ua