• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

На азовському узбережжі Херсонщини запрацювали нові онлайн-вебкамери

Реклама на dsnews.ua

У курортному Генічеську на узбережжі Азовського моря запустили 7 онлайнових веб-камер

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, у кадр потрапили популярні пляжі та обʼєкти міської інфраструктури. Трансляція ведеться цілодобово 365 днів у році, з передачею звуку і з високою якістю.

До цих пір в Генічеську працювала тільки одна веб-камера — на будівлі готелю "Наріман", розташованого недалеко від центрального пляжу. З її допомогою туристи могли побачити лише одне місце для відпочинку, хоча останніх в місті набагато більше. Звичайно, скласти уявлення про те, як виглядає курорт, тільки з виду на єдину невелику ділянку пляжу, неможливо. Так що потреба в додаткових веб-камерах була очевидною.

Ініціатором проєкту стала редакція НІАП "Кирилівка.Укр", яка успішно популяризує вітчизняні морські здравниці. Зусиллями її співробітників встановлено близько 50 камер на території Кирилівки, більше 20 — в Бердянську, близько 10 — в Залізному Порту, не рахуючи цілодобових відеотрансляцій з острова Бірючий, з Приморська, Лазурного, Грибівка та інших курортних селищ Приазовʼя і Причорноморʼя. До слова, запуск першої веб-камери Генічеська також реалізований редакцією "Кирилівка.Укр".

За словами авторів проєкту, відеотрансляції в реальному режимі часу і промо-ролики є сьогодні найбільш ефективним способом просування місць відпочинку та привернення до них уваги туристів. Відео дає точну і обʼєктивну картинку курорту, дозволяючи потенційному відпочивальнику на власні очі побачити, куди він збирається поїхати.

Саме цього не вистачало Генічеську, який у багатьох асоціюється виключно з мілким морем, комфортним для відпочинку з дітьми. Ось чому було прийнято рішення показати не тільки найпопулярніший пляж міста, а й інші прибережні зони, а також обʼєкти інфраструктури, наявність і стан яких цікавить туристів ще при плануванні поїздки.

Так зʼявилися 4 пляжні веб-камери на центральному та "дикому" пляжі. Дві з них — панорамні, які транслюють вид на пляж і море крупним планом. Ще дві камери показують бічні ракурси: одна — вздовж центрального пляжу в сторону Арабатської Стрілки, інша — вздовж "дикого" пляжу в напрямку Генічеського маяка.

В обʼєктив трьох міських камер потрапляють Алея Казок разом з нещодавно закладеною алеєю сакур, супермаркет "АТБ" і паркувальний майданчик біля нього, а також сходи до центрального пляжу. Сходовий спуск вінчає колонада — одна з улюблених фотолокацій генічан і гостей міста.

Подивитися всі перераховані камери можна на сайті "Арабатка.UA". Там же зібрані й інші онлайн-трансляції курортного регіону — з Генічеської Гірки, Щасливцевого, Стрілкового, з Рожевого озера, початку Арабатської Стрілки, території аквапарку "Акваленд" і т.ін. Всього на ресурсі представлено 27 точок відеотрансляції з мальовничими краєвидами пляжів і морської акваторії, обʼєктами місцевої інфраструктури та популярними зонами відпочинку.

 

    Реклама на dsnews.ua