• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Зеленський і Єрмак лікуються разом у "Феофанії"

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський та голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, наразі знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія"

Про це повідомив радник Єрмака Михайло Подоляк, інформує "ДС".

"Все досить строго, регламентовано протоколом. Вони знаходяться в "Феофанії". Там є обладнаний спеціальний кабінет, в якому президент може проводити наради. Ось сьогодні (11 листопада, — прим. "ДС") проводив багато селекторних нарад", — цитує його слова "Українська правда".

Подоляк уточнив, що у палаті президента встановлений спецзв'язок. У Єрмака такої функції немає, "лише ізольована палата". 

"У президента і голови ОПУ стандартний графік роботи. Єдине обмеження – це ізоляція, нікого немає поруч. Тобто, ніхто з помічників не знаходиться біля президента або біля голови Офісу, вони знаходяться в комунікаційному офлайні", – розповів він. 

Радник Єрмака також додав, що Зеленський не бачиться із родиною, "бо суворо дотримується карантину". З головою свого Офісу він також не бачиться, стверджує Подоляк.

Як писала "ДС", у президента Володимира Зеленського 9 листопада виявили коронавірус. За словами його прессекретарки Юлії Мендель, президент перебуватиме на самоізоляції у своїй резиденції під наглядом лікарів. Також коронавірусом заразився й глава ОПУ Андрій Єрмак. Згодом стало відом про позитивний тест на коронавірус у спікера ВР Дмитра Разумкова.

    Реклама на dsnews.ua