• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

На Буковині чиновники відмовились показувати перевіряльникам COVID-сертифікати в ресторані: всі подробиці скандалу

У Чернівцях правоохоронці склали адміністративні протоколи на два ресторани, в яких обідали місцеві чиновники, які відмовились пред’явити перевіряльникам свої COVID-сертифікати

Реклама на dsnews.ua

Про це заступниця начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

За її словами, 1 листопада під час перевірки мобільної групи Держпродспоживслужби спільно з Національною поліцією в ресторані "Незабаром" голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак та присутні в закладі депутати відмовились на вимогу правоохоронців пред’явити свої сертифікати про вакцинацію від коронавірусу.

"Як виявилось, сертифікату немає та вакцинуватись вони навіть не збираються. Але разом з тим пан Домніцак переписав прізвище поліціянта та почав телефонувати "кому треба", щоб закрити перевірку", – написала Косован.

Окрім того, чиновниця додала, що в іншому ресторані – "Панська гуральня" – мобільна група виявили ще одного посадовця без COVID-сертифіката. Ним виявився директор земельного департаменту Чернівецької міськради Андрій Тимофійчук.

"На заклади на місці були складені протокол про адміністративне правопорушення", – написала Косован.

Нагадаємо, на Буковині, станом на 2 листопада, виявили 649 випадків коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua