• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На Буковині поділились амбітними планами щодо зменшення кількості "коронавірусних" до 20 на добу

Реклама на dsnews.ua

Керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації поставило собі за мету в найближчі пів року досягнути зменшення кількості нових щодобових випадків коронавірусом до 20-ти

Про це сьогодні на брифінгу в ОДА повідомив голова адміністрації Сергій Осачук, передає "ДС" із посиланням на molbuk.ua.

Він, зокрема, висловив вдячність жителям Чернівецької області за відповідальність та дотримання карантинних обмежень, які, за його словами, допомогли регіону суттєво знизити захворюваність.

"Це спільна відповідальність, про яку ми завжди наголошували. Завжди просили допомоги у кожного і кожної. І це наш спільний результат, який демонструють цифри, які ви всі маєте змогу бачити щодня, щодоби, які ми опубліковуємо та інформуємо вас", – сказав Осачук.

Він додав, що "тенденція, яка йде до зменшення, не може нас не тішити".

"Я скажу більше – що у нас, звичайно ж, дуже амбітний план: у найближчих пів року досягти показника, який сьогодні є у славнозвісному місті Ухані. Тобто я дуже би хотів, щоб на Буковині було не більше 20-ти нововиявлених випадків коронавірусної хвороби. Ми зможемо це зробити, дотримуючись усіх карантинних обмежень, санітарно-епідемічних норм і правил, які вже стали нормою нашого щоденного життя", – сказав Осачук.

Зазначимо, що вчора за добу медики Буковини виявили 186 нових випадків коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua