• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

На Чернігівщині забобонний аграрій будує мавзолей (ФОТО)

У місті Бобровиця Чернігівської області керівник аграрної компанії "Земля і воля", Герой України Леонід Яковишин побудував собі усипальницю, на яку витрачено в цілому $3 млн

Реклама на dsnews.ua

За словами місцевих жителів, мавзолей побудований поблизу будинку, де проживає Яковишин, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Будівництво тривало близько десятиліття, зараз воно вже на фінальному етапі.

"У нашому містечку є переказ або навіть легенда, що якийсь священик сказав Леоніду Григоровичу, як тільки закінчить роботи, так і завершиться його життя. Тому остаточно мавзолей недобудовувати", — поділилася мешканка Бобровиці.

Вона вважає, що половина жителів міста, які працюють на підприємстві Яковишина (до 1,5 тисячі чоловік плюс їх сім'ї), ставляться до нього позитивно, хвалять його справи, інша половина, яка незалежна від аграрія, — незадоволена його діями.

"Він робить те, що йому вигідно, з чого має вигоду, або що хочеться", — зазначила місцева мешканка.

Як розповів Яковишин чернігівським журналістам, задум проекту мавзолею належить йому, за основу він узяв мавзолей Наполеона. Будівля прикрашена мармуром, золотом, вітражами і розписами. У мавзолеї будуть встановлені позолочені скульптури Яковишина в 20, 40, 60 і 80 років. Вартість споруди сягає $3 млн. Аграрій очікує, що після його смерті мавзолей буде відкритий для відвідувачів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua