• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

На Донеччині через СOVID-19 закрився на карантин університет

Реклама на dsnews.ua

Донецький національний технічний університет (ДонНТУ) в місті Покровск закрився на карантин через те, що серед учнів і викладачів вузу було підтверджено три випадки зараження коронавірусом нового типу SARS-CoV-2

Про це йдеться у повідомленні вузу на його сторінці в Instgram, передає "ДС".

"З 28.09.2020 по 11.09.2020 встановлюється тимчасовий карантин і скасовується проведення занять в аудиторіях. Навчальний процес відбуватиметься в дистанційному режимі. Скасовується проведення групових заходів на території університету", — йдеться в повідомленні.

Також на період карантину обмежується доступ на територію навчальних корпусів і гуртожитків сторонніх осіб і посилюється дезінфекційний режим.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Увага! У зв’язку з виявленими випадками захворювання на COVID-19 серед учасників освітнього процесу (1 студент і 2 співробітники) в #ДонНТУ з 28.09.2020 по 11.10.2020 встановлюється тимчасовий карантин та скасовується проведення аудиторних занять. Навчальний процес відбуватиметься в дистанційному режимі. Скасовується проведення групових заходів на території університету. Науково-педагогічні працівники університету на період введення карантину продовжують роботу, передбачену планами роботи кафедр, забезпечують консультування та проведення занять із здобувачами вищої освіти з використанням засобів дистанційного навчання. Обмежується доступ на територію навчальних корпусів і гуртожитків сторонніх осіб і посилюється дезінфекційний режим. Викладачам і студентам також рекомендується не відвідувати університет без нагальної потреби. Наказ №714 "Про встановлення тимчасового карантину": https://is.gd/vM4W3A Загальні відомості про карантинний режим, організацію освітнього процесу, відповідні накази та інша корисна інформація – на сторінці https://donntu.edu.ua/karantin.

Публикация от Офіційний ДонНТУ (@donntu_ua)

Нагадаємо, у серпні 2020 року двоє співробітників Покровської міської ради отримали позитивний результат ПЛР-діагностики на COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua