• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

На Донеччині готуються розселяти українців, яких не пускають в ОРДО

Реклама на dsnews.ua

У Донецькій області створять пункти для тимчасового проживання людей, які не можуть перетнути лінію зіткнення через те, що бойовики "ДНР" не пускають їх

Про це під час робочої наради заявив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Місця тимчасового проживання будуть організовані на базі соціальних установ Донецької області.

Заступник очільника області зазначив, що для людей, які з певних причин не можуть вільно перетнути лінію розмежування, повинні бути створені комфортні умови перебування.

«Наближається погіршення погодних умов, і цілодобове перебування наших громадян на КПВВ стане неможливим. Для того, щоби люди не залишились у негоду на вулиці, ми передбачимо для них місця розміщення в соціальних установах. Також необхідно вирішити питання підвезення людей із місць розселення до КПВВ», — зазначив Філашкін.

Окремо він відзначив, що органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи і волонтери повинні закликати людей не залишатися цілодобово на КПВВ в очікуванні перетину лінії розмежування задля збереження їх здоров'я.

Також під час наради розглянули питання інформування жителів Донецької області про можливість перетину лінії розмежування і механізмів взаємодії між відповідальними особами.

Нагадаємо, «ДНР» здійснює пропуск тільки двічі на тиждень і тільки через пункт пропуску «Оленівка» під Донецьком, який з'єднано дорожнім коридором із українським КПВВ «Новотроїцьке». Бойовики повністю блокують роботу ще одного КПВВ в Донецькій області — «Мар'їнка».

    Реклама на dsnews.ua