• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

На Донеччині відкинули необхідність облаштування мобільного госпіталю для "коронавірусних"

Реклама на dsnews.ua

Необхідності в розгортанні мобільних госпіталів для розміщення хворих на COVID-19 у Донецькій області немає

Про це під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Павло Кириленко, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Також він розповів, що в разі потреби госпіталь буде розгорнуто в Слов'янську, а не на льодовій арені в Краматорську, де передбачалося розміщення близько 200 ліжок.

«Ми пішли на розміщення в локаціях, які найбільш підходять для облаштування зазначених місць. Це, наприклад, психіатрична лікарня в Слов'янську. Там побудовано з "нуля" нові корпуси, і в цих нових корпусах будуть розміщені ліжко-місця для розміщення заражених коронавірусом», — сказав він.

Кириленко зазначив, що від ідеї використання льодової арени відмовилися через дорожнечу обігріву приміщення.

За його словами, зараз в області для приймання інфікованих визначено 28 опорних лікарень, 25 із них — виключно для прийому хворих на COVID-19.

Нагадаємо, в кінці жовтня в Міністерстві охорони здоров'я говорили, що розгортати тимчасові госпіталі для заражених коронавірусом поза медичними закладами в Україні планують при орієнтовній щоденній кількості хворих на COVID-19 на рівні 11-15 тисяч або при різкому стрибку хвороби в певному місті чи регіоні.

    Реклама на dsnews.ua