• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

На фабриці під Києвом виявили прикраси з символікою РФ: на місце прибули АТОшники й поліція

Клавдіївська фабрика в Київській області виробляє ялинкові прикраси з логотипом армії Росії і навіть не приховує факт торгівлі з країною-агресором. На фабрику приїхали АТОшники й Нацполіція

Реклама на dsnews.ua

Про партію прикрас із російською символікою повідомив у Facebook очевидець – екскурсовод Сергій Савченко, передає «ДС».

Екскурсовод розповів, що, зайшовши під час екскурсії заводу до цеху, відвідувачі побачили цілі коробки біло-червоних прикрас. На новорічних кульках чітко проступала радянська зірка і напис: «Армия РФ».

Коли розкладений товар вирішили сфотографувати, оператора запитали: «Хто вам дав право тут фотографувати?» і зйомку силою намагалися припинити.

Водночас адміністрація фабрики навіть і не приховує, що співпрацює з Росією. Фабрика має два окремі сайти — український та під російським доменом.

«Історично склалося так, що одним із ринків збуту продукції була Російська Федерація. У звʼязку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок із китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати та прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів», – ідеться у повідомленні в.о. голови правління фабрики Павла Гукасова, яке поширила у Facebook пресслужба підприємства.

При цьому на фабриці заявили, що тираж уже ліквідували і в майбутньому всі замовлення будуть проходити етичний контроль.

Близько години тому, як повідомляє Telegram-канал 360-Новини, на фабрику приїхав голова Бучанської спілки учасників бойових дій на Сході України Олександр Буйволюк. Він зажадав від керівництва фабрики акти знищення продукції з символікою армії РФ та пообіцяв «візит групи підтримки». Також на фабрику вже прибули Нацполіція та представники СБУ.

Нагадаємо, три роки тому в київському супермаркеті знайшли іграшкові танки з символікою РФ.

    Реклама на dsnews.ua