• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На кордоні з окупованим Кримом пройде вакцинація від COVID-19

На контрольних пунктах в'їзду-виїзду, розташованих на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, планують проводити вакцинацію від коронавірусу

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко в програмі "Насправді: Крим" телеканалу "Дім", передає "ДС".

"Уже працюємо над цим. Зокрема, працює Херсонська облдержадміністрація, у неї є відповідні інструкції від уряду", — сказав Яременко.

За його словами, при організації цього процесу головне дотримати баланс — між кількістю людей, які перетинають контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ), і навантаженням на фахівців, які проводитимуть вакцинацію.

"Зараз динаміка перетину КПВВ вкрай мізерна, будемо відверті. Десь в середньому ми говоримо про 450 перетинів в день. Через усі три наші КПВВ — "Чонгар", "Каланчак" і "Чаплинка", розташованих на адмінкордоні з Кримом", — пояснив заступник міністра.

Яременко запевнив, що міністерство зі свого боку зробить все від нього залежне, "щоб забезпечити там процес вакцинації в розумних межах".

"Ми не можемо тримати там людей цілодобово, на жаль. Але в розумних межах, щоб дійсно люди могли зробити щеплення і отримати всі інші послуги, можемо", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі одного з телеканалів заявив, що вакцинація жителів України від коронавірусу проводиться відповідно до затвердженого плану. Він також нагадав, що станом на 4 березня в Україні щеплення отримали майже 12,5 тисяч осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua