• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Харківщині згоріло 500 га лісу, вогонь знищив понад 20 будинків (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Харківській області триває гасіння двох масштабних лісових пожеж – у Дворічанському і Чугуївському районах

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДСНС, передає "ДС".

Зокрема, у Дворічанському районі загоряння гасять ще з опівдня 2 вересня. Вогонь поширився приблизно на 500 га, з них 100 га — верхова пожежа. Знищено 22 житлових будинки, відселено 33 місцевих мешканця. Одна людина звернулася за медичною допомогою через отруєння димом.

Станом на 7:00 3 вересня осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Грянинівка ліквідовано, рятувальники гасять лісову пожежу на площі близько 100 га. Залучено 395 осіб та 61 одиниця техніки, з них від ДСНС — 215 вогнеборців і 49 одиниць техніки, зокрема два пожежні літаки та вертоліт. 

У Чугуївському районі від учора гасять пожежу поблизу села Клугино-Башкирівка, на території Новомосковського лісництва. Увечері її локалізували на площі близько 30 га.

"Станом на 7:00 3 вересня відкритого вогню не спостерігається. Триває догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини", — кажуть у ДСНС.

Ніхто не постраждав. До гасіння залучили 211 осіб (з них від ДСНС – 24) і пʼять одиниць техніки.

Як писала "ДС", пожежа у Дворічанському районі спалахнула у хвойному лісі на околиці села Горобівка. Через сильний вітер полумʼя почало перекидатися на верхівки дерев і на будинки, що стояли поруч із лісом.

    Реклама на dsnews.ua