• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

На каналі "Україна" відбудеться прем'єра унікального проєкту "Хід прокурора"

Скоро на каналі "Україна" відбудеться прем'єра гостросюжетного кримінального детективу "Хід прокурора" в головній ролі з колишнім Генпрокурором країни Святославом Піскуном. Глядачі побачать багато історій про реальні резонансні злочини, які відбувалися в Україні в період з 80-х років і до цього часу

Реклама на dsnews.ua

Напередодні прем'єри безпрецедентного для українського телебачення проєкту його головні герої Міла Римарь і Юрій Мергель трохи розповіли, про унікальність серіалу, як вживалися у свої ролі, про складнощі, які виникали.

Яка ваша роль у проєкті?

П: Я граю оперативника Піддубного. Він займає другий пост після нашого прокурора Сокола. Якщо сказати по-простому всі справи на мені: бесіди з бандитами, затримання. Звичайно я не сам з цим всім справляюся. Мені дуже допомагає моя колега Варя. Вона великий молодець, а ще дуже красива жінка, але з характером. Іноді мені робить нерви, але я все терплю, тому, що без неї ніяк. Якщо я більше застосовую фізичну силу до бандитів, то вона своєю чарівністю, інтелектом трохи згладжує ситуацію, і злочинці зізнаються, розповідають ті речі, які мені ніколи б не розповіли.

Р: Моя героїня впевнена в собі, цілеспрямована, любить діяти спонтанно і завжди знає чого хоче. Варвара волелюбна і не дуже довірлива, вона з підозрою ставиться до оточення. Такий собі профі, не те щоб з великим стажем, але з прекрасним розумінням своєї справи. Не любить, коли колеги знімають з себе відповідальність і перекладають її на інших. Тому глядач побачить її злість і дратівливість, особливо в бік Піддубного. З Піддубним у нас особливі відносини. Сподіваюся, що ми зуміли піймати баланс між тим, щоб чуйно розібрати похмурі елементи правдивих історій, і одночасно дозволити нашій аудиторії, де це буде доречно, посміятися.

Що для вас було найскладнішим під час зйомок?

П: Насправді таке не можна говорити, але, напевно, українська мова. Спочатку вона давалася мені складно. Вся справа в тому, що я виріс у російськомовному середовищі. Потім працював і знімався в серіалах за кордоном. І через те, що довгий час не було практики, я його трохи призабув. Але я дуже люблю нашу рідну українську мову. На проєкті, я вважаю, що добре її підтягнув, адже ми вивчали українську до літери.

Р: Не можу сказати, що проєкт дається мені суперскладно. Таке амплуа — це моє. Я люблю такі ролі. З самого дитинства мої захоплення були більше хлоп'ячі ніж дівчачі. Я займалася тайським боксом, кунг-фу, стріляниною з вогнепальної зброї, взагалі підготовка у мене не погана. Мені цікаво вживатися в роль. Єдині складності, так це погодні умови. Взимку жахливий холод, а влітку спека. Але бойові сцени, які ми іноді знімаємо під дощем, це дуже круто, в такі моменти ти не думаєш про мороз або грози. Ти в азарті намагаєшся виконати поставлене режисером завдання. Ну і нелегкі сцени бувають з холодною зброєю, але завдяки досвідченості та професіоналізму режисерів, ми з усім справляємося. Робота над цим проєктом, для мене значна. Це відмінний досвід, зростання, і нові друзі. У нас 4 знімальних групи, але я обожнюю абсолютно всіх. Я вдячна кожному хто причетний до створення цього проєкту.

Яка історія проєкту вас найбільше вразила?

П: Мене дуже ранять епізоди пов'язані з дітьми. Ось, наприклад, ми знімали одну страшну історію, в якій 7 або 8 дітей принесли в жертву сатані. Ясна річ, що ми це все зображуємо, але таке було насправді та від цього стає боляче. Коли граю в таких сценах я реально переживаю.

Р: Виходячи з того що кожна історія є реальністю, я не можу сказати що якийсь епізод мене менш хвилював. Я намагаюся не думати про те, що все це відбувалося насправді. Інакше було б дуже сумно жити.

Скажіть, чому глядачам буде цікавий "Хід прокурора"?

П: Цей перший на українському телебаченні проєкт, в якому покажуть роботу слідчих органів. Вперше в ролі ведучого постане колишній Генеральний Прокурор України. Святослав Михайлович Піскун людина з великим досвідом, завдяки його мудрим рішенням слідчі швидко знаходили небезпечних злочинців. Над проєктом працювала дуже чудова команда акторів, режисерів та інших хлопців. Ми дуже старалися, щоб серіал вийшов цікавим, інтригуючим, і щоб нашу роботу високо оцінили глядачі, адже їх прихильність — це те, заради чого ми творимо.

Р: Почнемо з того, що кримінал — це досить популярний жанр кіноіндустрії, він глибоко чіпляє і нікого не залишає байдужим. А через те, що наш серіал базується на реальних історіях, це дозволить глядачеві відчути найгостріші почуття. Перегляд таких серіалів надає глядачеві адреналіну і азарту, чого завжди так не вистачає нам в повсякденному житті. Ми обіцяємо глядачеві досить несподіваних поворотів. Думаю, у нас вийшла цікава робота, звичайно ж завдяки чудовій команді. Я пишаюся, і я вдячна за участь в цій історії.

Про проект: Кожна серія — окрема реальна, резонансна історія конкретного злочину, розслідування якого вела прокуратура на чолі з колишнім генеральним прокурором України Святославом Піскуном.

Глядачі стануть свідками несподіваних поворотів, інтриг, спроб злочинців замести сліди, відвести розслідування по хибному сліду. У проєкті будуть використані архівні фото та відеоматеріали з реальних місць злочинів.

    Реклама на dsnews.ua