• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

На Луганщині через лісові пожежі евакуюють жителів шести сіл

Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з пожежами в Луганській області рятувальники вирішили евакуювати жителів шести сіл Новоайдарського та Станично-Луганського районів

Про це йдеться в повідомленні пресцентру Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає "ДС".

Відзначимо, загоряння сухої трави та лісової підстилки виникли 30 вересня о Новоайдарському та Старобільському районах.

Так, зафіксована пожежа лісового масиву на загальній площі близько 54 га в районі с. Кряківка і с. Трьохізбенка Новоайдарського району. У звʼязку зі шквалистим вітром лісова пожежа поширилася на територію с.Муратово Новоайдарського району. Існує загроза подальшого розповсюдження пожежі на с. Капітанове, с. Борівське та с. Воронове. Проводиться евакуація населення с. Муратово, с. Капітанове, с. Воронове і с. Борівське. Площа пожежі лісового масиву уточнюється.

Йде ліквідація пожежі лісового масиву на загальній площі близько 10 га в районі с. Малинове, с. Піщане і с. Артема Станично-Луганського району. У звʼязку з поширенням лісової пожежі на очерет і суху траву поблизу с. Артема Станично-Луганського району існує загроза поширення пожежі на с. Артема і с. Ніжньотепле. Проводиться евакуація жителів.

Локалізовано пожежу на 8 га лісового масиву між с. Половинкине і с. Байдівка Старобільського району. Загрози поширення немає.

Всього на гасіння лісових пожеж в трьох районах залучено 1 тисяча 30 осіб і 158 одиниць техніки. Гасіння пожеж ускладнює сильний поривчастий вітер швидкістю більше 20 м/с. У звʼязку з цим є загроза подальшого розповсюдження лісових пожеж.

Попередньо жертв і постраждалих немає.

Як писала "ДС", в Станично-Луганському районі Луганської області 27 вересня сталася лісова пожежа.

    Реклама на dsnews.ua