• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

На Львівщині колишній мер заліз у ковш екскаватора і заважав комунальникам

У місті Самбір Львівської області колишній мер Тарас Копиляк заліз у ковш екскаватора і заважав комунальникам ліквідувати незаконну врізку у трубу

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, працівники водоканалу виявили самовільну врізку ТВК "Весна" у центральний колектор міста на вулиці Річній. Спецтехніка та працівники приїхали на місце аби ліквідувати незаконні каналізаційні труби, але власник торгового центру Тарас Копиляк, який свого часу очолював місто Самбір, їм заважав.

"Власник торгового центру Тарас Копиляк не надав жодних дозвільних документів та перешкоджав господарській діяльності комунального підприємства, а також погрожував розправою працівникам водоканалу. За фактом Самбірським відділом поліції ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження", — йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, Копиляк на своїй сторінці розмістив інформацію про відкриття сучасного торгового-виробничого комплексу, яке відбулося учора, 21 вересня. Він зауважив, що всі дозвільні документи у ТВК є.

"Трохи більше двох років тому заклали наріжний камінь, а сьогодні довгождане відкриття. Кілька разів дату переносили не через власників. Дехто дуже не хотів, щоб цей день настав. Комплекс має всі дозвільні документи. Так би у всіх…", — йдеться у публікації.

Як повідомляла "ДС", 30 липня Вищий антикорупційний суд визнав винним керівника Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук, ексголову Львівської облради Ореста Фурдичка у вимаганні 500 тис. доларів хабаря. Його засудили на вісім років вʼязниці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua