• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Хворі "пішли в народ": лікар пояснив високу захворюваність COVID-19 на Львівщині

Реклама на dsnews.ua

Після ослаблення карантину багато жителів Львівської області перестали дотримуватися обмежень, введених з-за епідемії коронавіруса

Про це розповів заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник в інтерв'ю ТСН, передає "ДС".

За словами лікаря, від початку карантину в регіоні всі дотримувалися вимог чіткого обмеження контактів, люди не виходили з дому без поважної причини. Відповідно, рівень захворюваності та наповненості лікарень був низьким. Менше було важких пацієнтів і летальних випадків.

На думку лікаря, ослаблення карантину у травні більшість населення сприйняло як його скасування.

"Люди перестали використовувати засоби індивідуального захисту, тобто маски, дотримуватися дистанції і почали займатися іншими речами, які викликають поширення захворюваності. Хворі або легкі хворі почали виходити з будинків і перебувати в місцях масового скупчення людей", - говорить Берник.

Він також додав, що у Львові були люди, які ходили по лікарнях і знімали відео про те, що ситуація з коронавірусом перебільшена, що це все "штучно зроблено", а медустанови не заповнені хворими.

"Цю інформацію вони поширювали в маси, і люди повірили. У нас чимале населення в області, тому не завжди знайдуться ті, чиї знайомі чи близькі заразилися коронавірусом. А коли це вже торкнеться їх особисто, то люди починають вірити, ходити на обстеження і лікуватися", - сказав він.

Станом на ранок 3 липня, у Львівській області зафіксовано вже 5 883 людини, у яких підтвердили COVID-19.

Як повідомляла "ДС", загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні станом на ранок 3 липня досягла 46 763. За добу виявили 876 нових випадків.

    Реклама на dsnews.ua