• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

На Львівщині послабили карантин

Реклама на dsnews.ua

Влада Львівської області прийняли рішення послабити карантинні обмеження, введені через масштабне поширення коронавірусної інфекції в регіоні

Про це сказано в повідомленні прес-служби Львівської облдержадміністрації, передає "ДС".

"На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення частково послабити карантин в області. За даними МОЗ України, Львівська область перестала бути регіоном з широким розповсюдженням COVID-19 і підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 № 500. Це дозволяє почати ослаблення карантину", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, з 7 липня дозволяється робота готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів і фитнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Крім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м.

Комісія також дала відповідне доручення місцевим штабам з ліквідації надзвичайної ситуації, до наступного засідання комісії перевірити готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах карантину.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 6 липня в Україні виявили вже 49 043 випадку COVID-19. За добу зафіксовано 543 нових випадка, 13 людей померли, 327 - одужали.

    Реклама на dsnews.ua