• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

На Львівщині послабили карантин

Реклама на dsnews.ua
Влада Львівської області прийняли рішення послабити карантинні обмеження, введені через масштабного поширення коронавирусной інфекції в регіоні

Про це сказано в повідомленні прес-служби Львівської облдержадміністрації, передає "ДС".

"На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення частково послабити карантин в області. За даними Моз України, Львівська область перестала бути регіоном з широким розповсюдженням COVID-19 і підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 № 500. Це дозволяє почати ослаблення карантину", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, з 7 липня дозволяється робота готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів і фитнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Крім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї людини на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра.

Комісія також дала відповідне доручення місцевим штабам з ліквідації надзвичайної ситуації, до наступного засідання комісії перевірити готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах карантину.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 6 липня в Україні виявили вже 49 043 випадку COVID-19. За добу зафіксовано 543 нових випадку, 13 людей померли, 327 - одужали.

    Реклама на dsnews.ua