• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

На Миколаївщині школярі отруїлися на святкуванні Дня здоров'я

У Миколаївській області учні Новоодеської гімназії отруїлися по час щорічного святкування Дня здоров'я

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Миколаївському обласному центрі контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоровʼя, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Серед дітей Новоодеської гуманітарної гімназії зареєстроване групове захворювання на ротавірусну інфекцію. Станом на 20.09.2021 загальна кількість хворих складає 13 осіб. Роботу гімназії тимчасово призупинено", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що епідрозслідування встановило, що 14 вересня 158 дітей і 14 вчителів брали участь в щорічному святкуванні Дня здоровʼя. Його проводили у природного джерела води на околиці міста, з якого діти і вчителі пили воду. Харчувалися окремо, продукти кожен брав з собою.

Перші ознаки захворювання зʼявилися 16 сентября (підвищення температури тіла, блювота, діарея). Діти були госпіталізовані в інфекційне відділення Новоодеської багатопрофільної лікарні і в міську дитячу лікарню №2 Миколаєва. Частина отримує амбулаторне лікування.

У центрі стверджують, що склали перелік осіб, які брали участь у святкуванні. За ними встановили медико-санітарне спостереження. Також відібрали для дослідження води з природного джерела, але результатів ще немає.

Станом на 21 вересня нових випадків захворювання не виявлено.

Як повідомляла "ДС", на початку вересня в навчально-виховному комплексі в Хмельницькому стався спалах кишкової інфекції. Частину учнів перевели на дистанційне навчання. Всього постраждало 85 осіб. Станом на 17 вересня всі діти виписані з лікарні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua