• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

На мільярд більше: КМДА перезатвердила проєкт ремонту Шулявського мосту

Влада Києва перезатвердила проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу, ремонт якого відбувається з початку 2019 року

Шулявський шляхопровід
Шулявський шляхопровід / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в розпорядженні №1630 від 21 липня, яке опубліковано на сайті Київської міської державної адміністрації, передає "ДС".

Спочатку, реконструкцію оцінювали в 599 мільйонів гривень, в жовтні 2019 року проєкт перезатвердили, тоді вартість була збільшена до 1,05 млрд грн. Тепер же ціну робіт підвищили до 1,99 млрд грн. Відзначається, що вартість розрахована за цінами кінця березня 2020 року.

Завершити реконструкцію, згідно з документом, планують протягом восьми місяців. В оновленому проєкті враховані "експертні звіти". Їм перезатверджуються техніко-економічні параметри проєкту.

Як повідомляла "ДС", масштабне асфальтування, а також прокладку інженерних мереж на Шулявському шляхопроводі почали в липні 2020 року.

15 грудня того ж року на Шулявському мосту, який був відремонтований в 2019 році, впало кілька ліхтарних стовпів. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що винен у НП генеральний підрядник, який виконував ремонтні та монтажні роботи. Замовник будівництва КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" і міський голова звернулися із заявами в поліцію.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua