• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Полтавщині поліцейський із "Джорджем Бушем" попалися на торгівлі відомостями з баз даних

Реклама на dsnews.ua

Завершене розслідування за фактом збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігалася в інформаційних базах Нацполіції та Міністерства внутрішніх справ

Про це йдеться у повідомленні Державного бюро розслідувань, передає "ДС".

За даними слідства, до продажу інформації із обмеженим доступом причетний працівник Кременчуцького відділу Головного управління Нацполіції в Полтавській області. В нього також був цивільний спільник.

"За попередньою домовленістю, товариш поліцейського під псевдонімом "Джордж Буш" розміщував оголошення щодо можливості незаконного отримання інформації з обмеженим доступом без законних підстав у групах одного з месенджерів. Правоохоронець, користуючись своїм службовим становищем, копіював та збував інформацію", — кажуть у ДБР. 

Поліцейського та його спільника обвинувачують у порушенні ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України — у несанкціонованих діях з інформацією та її несанкціонованому збуті. Санкції статей — позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

7 грудня справу за обвинуваченням спільника скерували до суду, а поліцейському повідомили про завершення розслідування та відкрили для ознайомлення матеріали провадження.

Як писала "ДС", у Харкові під час спроби дати 3 тис. доларів хабаря затримано одного з керівників державної лабораторії.

    Реклама на dsnews.ua