• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На президента НЕБАУ вчинили хакерську атаку та розповсюджують фейки

Днями на президента Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктора Лещинського вчинили хакерську атаку

Віктор Лещинський
Віктор Лещинський
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів сам Лещинський, передає "ДС".

Зловмисники зламали його телефон та поштові скриньки. Також намагалися зняти гроші із банківських рахунків. Згодом запустили в інтернет фотожаби різного компрометуючого змісту. 

За словами Віктора Лещинського, про фейковий бруд в інтернеті він дізнався від власної служби безпеки. 

«Спочатку думав, що це жарт. Але потім мені стало не до сміху. Зробили з мене наркобарона, любителя сексуальних непристойностей. Розумію, що у всіх людей, які займаються бізнесом, є вороги. Їх маю теж, як виявилося. У мене одна із найбільших будівельно-експертних організацій в Україні. Нещодавно заснував благодійний фонд, який протягом року всіляко підтримував талановиту молодь. А нині почав активно займатися створенням Національного музею архітектури та будівництва. І певні люди, поки що невідомі, вирішили на мені збагатитися та дискредитувати», — сказав він.

Згодом знайомі Лещинського почали отримувати, із його ж номера телефону, у смс-повідомленнях різний бруд. 

«Тепер я вже не тільки торгую наркотиками і ходжу по повіях. А ще й маю нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Добре, що моя сім’я та близькі ставляться до цього з посмішкою. Однак це все дуже неприємно», — додав Лещинський. 

Нині пошуками зловмисників займаються відповідні органи та спеціалісти із кібербезпеки. Пообіцяли найближчим часом віднайти цих осіб, підкреслив очільник НЕБАУ.

Юрій Іванов

    Реклама на dsnews.ua