• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На Рівненщині вчитель-афганець змушував дітей присідати з муляжем снаряду (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

На Рівненщині стався скандал у ліцеї Квасиліва через методи виховання вчителя із предмету "Захист України", який змушував дітей присідати перед класом з муляжем артилерійського снаряду

Відповідне відео оприлюднили в спільноті Батьки SOS у Facebook, передає "ДС".

За словами автора повідомленні, вчитель Нагорняк Олександр Дмитрович змушував дітей присідати по 50 разів "за спізнення на урок". А зібрана адміністрацією спеціальна комісія підтвердила, що присідання – методи виховання.

Як зазначається, після оприлюднення відео й скандалу, який розгорівся в мережі, вчитель звільнився, однак запевнив, що нікого принижувати не хотів: виховував підлітків, як в армії, бо сам пройшов Афганістан.

"Ті хто курить, дозволяють собі на 10-15 хв запізнитися на урок. Хто уроки не вчив, двійок не ставив. У них було право вибору — або двійка, або щось робити", – розповів він виданню "Сегодня".

Як пише видання, комісія опитала 10 учнів, і вони підтвердили, що вчитель змушує присідати. Однак учні і колеги виправдовують педагога – мовляв, вимогливим був лише до "прогульників" і "двієчників", а за всі роки роботи жодної скарги на поведінку Нагорняка до дирекції не надходило.

Однак, чиновники дії вчителя називають неприйнятними. "Хотів, щоб все було ідеально, як у збройних силах. Заклад освіти – це не військова частина. Тут дещо інші методи в роботі педагога", – заявив заступник начальника управління освіти Рівненської ОДА Петро Коржевський.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року в одеській гімназії вчителька принижувала ученицю через те, що вона говорила українською мовою.

    Реклама на dsnews.ua