• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

На Рівненщині не розгубилися і слідом за Чернівцями вийшли на протест проти дистанційного навчання (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Жителі міста Костопіль на Рівненщині протестують проти того, що з понеділка, 7 вересня, місто увійшло до червоної зони карантинного зонування і школярі змушені вчитися дистанційно

За інформацією Суспільного, в понеділок, 7 вересня до будівлі Костопільської райадміністрації вийшли більше сотні протестувальників, передає "ДС".

Вони вимагали від міської влади скасувати дистанційне навчання в школах.

До протестів організатори Костопільського мітингу писали в соціальних мережах: "Наші діти повинні йти в школу! Всі розважальні заклади працюють, кожен із нас має свої обов'язки, тобто працює. А дітей наших зобов'язані вчити педагогічно досвідчені люди. Пропонуємо зібратися і протестувати біля нашої районної адміністрації».

До протестувальників вийшов зі зверненням глава Костопільської РДА Олександр Коваль. Було вирішено, що учасники протесту оберуть ініціативну групу для переговорів із районною владою.

Нагадаємо, біля Чернівецької облдержадміністрації вранці 7 вересня зібралися близько 70 батьків, чиї діти не відвідують уроки через карантин, і вимагали від місцевої влади відновити навчання в школах.

    Реклама на dsnews.ua