• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Наступного тижня київські школярі, зокрема 1-4 класи, продовжать навчатися дистанційно

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Києві наступного тижня школярі, зокрема учні молодших класів, продовжать навчання в дистанційному режимі

У Києві збільшується кількість хворих дітей
У Києві збільшується кількість хворих дітей / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив сьогодні на брифінгу мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"У Києві збільшується кількість хворих дітей. Тому наступного тижня учні, зокрема, молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їхніх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення", — сказав Кличко.

Він також попросив батьків, які наполягають на відкритті шкіл, "відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, які запроваджує міська влада".

Кличко додав, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують все більше хворих на коронавірус дітей — через поширення штаму "Дельта".

"Сьогодні у столичних лікарнях перебувають 85 дітей із коронавірусом та підозрою на захворювання. Четверо з них – у реанімаціях. Такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу!" — заявив мер.

Як писала "ДС", з 1 листопада Київ перебуває в "червоній" карантинній зоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua