• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

На Тернопільщині від COVID-19 померло немовля

У Тернопільській області від коронавірусної інфекції померла дитина у віці 2 місяців і 29 днів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це епідеміолог обласного центру контролю хвороб Володимир Паничев повідомив у коментарі "Суспільному", передає "ДС".

"Діагноз коронавірус підтверджений посмертно. При житті діагноз не був встановлений. При розтині трупа дитини судмедексперт запідозрив, що це коронавірус. Були відібрані матеріали і лабораторно підтвердили COVID-19", – розповів Паничев.

Епідеміологи з Кременця зараз проводять розслідування, щоб з’ясувати можливе джерело інфекції, додав медик.

Дитина померла не у лікарні, а вдома. Лікарі бригади швидкої Кременецького району тільки констатували смерть дитини, повідомляє Zaxid. Net.

Доглядати й лікувати немовля мала би первинна ланка медицини в Кременецькому районі. 

Однак директор Кременецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Корнійчук повідомив, що батьки немовляти до них не зверталися.

Тим не менш, 14 жовтня батьки зверталися у приймальне відділення Кременецької районної лікарні.

"Вони дійсно були в нас. Черговий педіатр оглянула дитину, зауважень не було серйозних, порадила міряти температуру три рази і звернутися наступного дня до їхнього сімейного лікаря, щоб сімейний призначив відповідні ліки. 

Первинна ланка медицини повинна здійснювати нагляд за маленькими дітьми до року. Чому це не було зроблено не знаю", – розповів головний лікар установи Павло Кісіль.

Як повідомляла "ДС", в Україні за минулу добу виявили 22 415 нових випадків коронавірусу та зафіксували 546 смертей від нього. Це максимум за весь час пандемії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua