• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

На ЗНО будуть пускати і з підвищеною температурою: є умова

Реклама на dsnews.ua
До зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) зможуть допускати деяких учнів з підвищеною температурою, але тільки при наявності довідки від лікаря про субфебрильної температури

Про це на брифінгу заявив в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"Температура 37,2, яка вказана в протоколі, є орієнтовною, в першу чергу, при здійсненні термометрії на вході. Ми розуміємо, що не всі наші діти є відмінними за станом здоров'я. Ми розуміємо, що певна категорія наших дітей з захворюваннями, серед яких може триматися так звана субфебрильна температура. Тобто температура може коливатися в межах більш високих, ніж це допускає санітарний лікар", - сказав він.

"Тому ми радимо всім таким дітям взяти довідки від лікувальних установ, від сімейних лікарів, що підтверджують наявність субфебрильної температури. У випадку виявлення (температури - ред.) таким дітям буде надана можливість зайти в пункт тестування", - додав Бойко.

Зазначимо, субфебрильна температура - це підвищення температури тіла протягом тривалого часу. Вона може бути при багатьох захворюваннях і свідчити про уповільненому запальному процесі.

Нагадаємо, в Україні закінчилася реєстрація для участі у додатковій сесії Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), яка пройде з 24 липня по 10 серпня.Основна сесія ЗНО пройде з 25 червня по 17 липня.

    Реклама на dsnews.ua