• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Волині вирішили посилити карантин на пляжах і в кемпінгах

Реклама на dsnews.ua
У Волинській області з 3 липня посилюють карантинний режим у місцях масового відпочинку людей, зокрема біля водойм

Про це повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації, передає "ДС".

За даними головного санітарного лікаря області Наталії Янко, захворюваність COVID-19 у Волинській області - на стабільно високому рівні. На сьогоднішній день область займає четверте місце в Україні по поширенню коронавирусной інфекції.

"Середній показник захворюваності за останні сім днів становить 47 на 100 тис. населення. Найвищі рівні захворюваності, як і раніше, зафіксовані в Камінь-Каширському районі - 93,8, Ківерцевському - 77,1 та Ратнівському - 73,3. За останній тиждень найбільше зростання захворюваності в Шацькому районі - 60,3 на 100 тис. населення, а також у Луцьку - 47,8", - навела статистику Янко.

Обласна комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила провести перевірки всіх баз відпочинку, майданчиків для кемпінгу, хостелів, санаторіїв, пансіонатів, літніх оздоровчих таборів та інших подібних закладів Волині. Крім того, у Шацькому районі забороняються регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Як повідомляла "ДС", у зв'язку з поганими епідемічними показниками Моз має намір посилити карантин у Волинській, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях.

    Реклама на dsnews.ua