• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На Закарпатті — один із найнижчих показників вакцинації: працює лише одна мобільна бригада

На Закарпатті від початку вакцинації проти коронавірусу перше з двох щеплень зробили лише 444 людям — це чи не найнижчий показник в Україні. А все тому, що наразі вакцинацію проводить лише одна мобільна бригада

Реклама на dsnews.ua

Про це Громадському розповіла регіональна координаторка вакцинації в Закарпатській області Вікторія Тимчик, передає "ДС".

За словами Тимчик, вакцинація з мобільними бригадами — дещо новий метод роботи, тому мобільні бригади повинні пройти навчання й отримати сертифікати.

«Наразі лише одна бригада пройшла навчання по роботі з вакциною AstraZeneca. Сьогодні (10 березня — ред.) закінчують навчання ще чотири бригади, через два дні — ще чотири. Тобто до кінця тижня на Закарпатті будуть працювати 9 мобільних бригад. Відповідно, ми охопимо вакцинацією більшу кількість закладів», — зазначила епідеміологиня.

Кожна бригада може виконати до 100 щеплень протягом дня. За 9 березня на Закарпатті зробили 90 щеплень — Тимчик зазначає, що цей результат «дуже тішить». Коли запрацюють девʼять бригад, це дозволить збільшити кількість щеплень за день, а також швидше завершити введення першої дози.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 9 березня, в Україні ще 4 362 особи отримали щеплення від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua