• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

На Житомирщині загорілось звалище, — ГСЧС

Реклама на dsnews.ua

У Житомирській області загорілася місцева сміттєзвалище, вогонь міг будь-якої миті перекинутися на ліс, пожежникам вдалося локалізувати займання

Про це йдеться в повідомленні ГСЧС в Житомирській області в неділю, 29 вересня, передає "ДС".

Зазначено, що в суботу о 16:05 до Служби порятунку 101 від керівників комунального підприємства надійшло повідомлення про сильне задимлення і загоряння на території міського звалища.

"На місці події було встановлено, що горять відходи на площі 400 кв. М. Сама звалище по периметру НЕ огороджена. Тому сюди мають доступ сторонні особи, і вже неодноразово тут виникало загоряння сміття. Поруч розташований ліс, тому вогонь міг будь-якої миті перекинутися на нього ", — йдеться в повідомленні.

Зазначено, що рятувальники постійно заливали тління, проте процес горіння відбувався всередині звалища, що унеможливлювало доступ води безпосередньо до вогнища горіння. Тому було залучено два бульдозера автодору і КП Овруч для розгрібання тліючого сміття і проливання його водою.

Пожежа в Житомирській області
Пожежа в Житомирській області

В результаті вдалося локалізувати пожежу і не допустити подальшого збільшення його площі. Ліквідація зараз триває пожежа.

Нагадаємо, ГСЧС попередила про надзвичайний рівень пожежної небезпеки в більшості областей України.

    Реклама на dsnews.ua