• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На ЗНО обіцяють пускати з електронним паспортом, але радять перестрахуватися

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть використовувати електронний паспорт в мобільному застосунку "Дія" для ідентифікації на вході в пункт тестування, але краще брати оригінал паспорта або ID-карти

Учасники ЗНО зможуть використовувати електронний паспорт
Учасники ЗНО зможуть використовувати електронний паспорт
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, передає "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"Краще брати паспорт-книжечку або ID-карту, щоб не створювати чергу на вході і уникнути додаткових соціальних контактів", — підкреслила Вакуленко.

Вона зазначила, що Центр передбачив можливість використання паспорта в мобільному застосунку "Дія" для на вході в пункт тестування як одну з нестандартних ситуацій.

При цьому, додає Вакуленко, держава не фінансує забезпечення пунктів проведення ЗНО спеціальними приладами для перевірки документів в "Дії". Отже, працівники пунктів мають самостійно встановити відповідну програму на телефон і вміти нею користуватися.

"Це досить проблематично, тому краще, щоб учасники користувалися звичайними документами — це прискорить процес входу і не створить додаткових неприємних моментів очікування", — зазначила Тетяна Вакуленко.

За її словами, в кожному пункті тестування буде щонайменше одна людина з необхідним застосунком у смартфоні, але учаснику доведеться чекати на вході, поки перевірять електронні документи.

Як писала "ДС", 10 квітня в Україні пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання, явка склала 93-95%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua