• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

НААУ вживає заходів для того, аби збільшити кількість жінок серед адвокатів

Національна асоціація адвокатів України вживає заходів для того, щоби збільшити кількість жінок серед адвокатів, а також серед представників органів адвокатського самоврядування

Валентин Гвоздій. Фото: НААУ
Валентин Гвоздій. Фото: НААУ
Реклама на dsnews.ua

Про це під час засідання Ради адвокатів України сказав заступник голови НААУ і САУ Валентин Гвоздій, передає "ДС" із посиланням на Українські новини.

Він розповів, що за червень-серпень 2021 року загальна чисельність адвокатів в Україні зросла майже на 1 тис. осіб і становить 61 802 особи, ще 16 143 записи в Єдиному реєстрі адвокатів України зупинені або припинені на передбачених законом підставах.

При цьому серед адвокатів 61,8% чоловіків і 38,2% жінок. НААУ працює над тим, щоби забезпечити баланс у цьому напрямку.

"Гендерний баланс є запорукою здорової роботи будь-якої організації, будь-якого суспільства. І це — важливий фокус нашої діяльності", — підкреслив Валентин Гвоздій.

Він зазначив, що часто жінки бояться йти в адвокатуру, адже вважають, що це — чоловіча професія.

"Наше завдання — розповісти їм, що це не тільки кримінал і СІЗО, а й прекрасні інші види правової допомоги і дуже високоприбуткові, цікаві справи, якими треба займатися в своїй кар'єрі", — зазначив заступник голови САУ.

Також він закликав жінок активніше брати участь у роботі органів адвокатського самоврядування та пропонувати свої кандидатури на зайняття посад у цих органах.

    Реклама на dsnews.ua