• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Нацполіція відзвітувала про затримання двох "найвпливовіших злодіїв у законі"

Поліція проінформувала про затримання двох "найвпливовіших" злодіїв в Україні, що мають прізвиська "Умка" і "Лаша Сван"

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Правоохоронці зазначили, що встановили всі сфери їх діяльності та звʼязку, передає "ДС" з посиланням на сайт Національної поліції.

"Ці особи з "верхівки" злочинного світу утворювали злочинні угруповання і контролювали через своїх представників криміналітет в державі, підбурювали до скоєння нових злочинів і приводили до появи додаткових загроз для безпеки громадян", — проінформували у поліції.

Там підкреслили, що слідчі документували докази поширення злочинного впливу "злодіїв у законі" більше року.

"Відомо, що "Умка", коронований в 2014 році, і "Лаша Сван", "злодій в законі" з 1995-го, отримали свої високі "звання" від топ-представників російського кримінального світу. Вони вважалися одними з найвпливовіших "злодіїв в законі" в Україні і контролювали криміналітет відразу в декількох областях — Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій і частині Західного регіону", — додали в поліції.

Затримання "злодіїв у законі" відбулося 19 травня. "Умку" затримали в аеропорту Дніпра при спробі покинути Україну, а "Лашу Свана" — в готелі. Слідчі готують їм повідомлення про підозру за ст. 255-1 Кримінального кодексу України. Тривають обшуки.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 14 травня провів засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих злодіїв у законі, 542 з яких – іноземці, 15 – громадяни України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua