• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Нацполіція викрила кілька "сіток" підкупу виборців у день голосування

У день голосування на місцевих виборах у Києві, Одеській, Запорізькій, Миколаївській та Київській областях поліція викрила "сітки" підкупу виборців

Затримання організаторів підкупу виборців
Затримання організаторів підкупу виборців
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Національної поліції Ігор Клименко, інформує "ДС".

Київська область

Копи затримали громадян, які звозили людей з Луганщини голосувати за конкретного кандидата у село Гатне Київської області. Людям обіцяли 500 гривень.

Відкрито справу за статтею про підкуп виборців.

Миколаївська область

Мешканці Миколаєва організували «сітку» підкупу виборців для голосування у в Бучанський район у Борщагівську сільську раду.

"Цю "делегацію" зібрали на Миколаївщині. Після проведення інструктажу даних осіб доставили до столиці, а потім — будь-яким транспортом, включаючи таксі, підвозили до місця голосування. Заявники підтвердили, що отримали 2000 гривень за голосування", – пояснив Клименко, слова якого цитує пресслужба НПУ.

У фальсифікаціях, за підрахунками правоохоронців, взяли участь близько 80 мешканців Миколаєва.

Київ

До Києва підвезли двома автобусами 132 мешканці Житомирської області для голосування у ДВК Святошинського району. Організатором "сітки" виявилась 43-річна житомирянка, її затримали за статтею про підкуп виборців.

Крім того, один з офіційних спостерігачів кандидата у мери Києва пропонував гроші за голос. З собою він мав складений список з відповідними "виборцями". Його затримали.

    Реклама на dsnews.ua