• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Нацполіція вивчає інформацію щодо можливих замовників вбивства Шеремета

Реклама на dsnews.ua

Слідство Національної поліції має у своєму розпорядженні інформацію, що представляє інтерес в розслідуванні підриву журналіста Павла Шеремета у 2016 році

Документи та аудіозаписи, у тому числі датовані 2012 роком, вже надійшли в розпорядження слідства і становлять інтерес з точки зору встановлення замовників злочину, інформує "ДС" із посиланням на заяву пресслужби Нацполіції.

"Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив", — йдеться в повідомленні, яке опубліковано сьогодні, 4 січня. 

Зазначається, що слідство Нацполіції отримали дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій. 

"Справу стосовно виконавців підриву Павла Шеремета передано до суду, щодо замовників виділене окреме кримінальне провадження, розслідування в якому триває. Нацполіція звертається до всіх – і до українських громадян, і до іноземців: кому відома будь-яка інформація про замовлення вбивства Павла Шеремета, прохання звертатися до органів поліції", — додали правоохоронці.

Як писала "ДС", ЗМІ оприлюднили аудіозаписи, які можуть вказувати на те, що спецслужби Білорусі у 2012 році за наказом Олександра Лукашенка обговорювали можливість вбивства журналіста Павла Шеремета шляхом підриву вибухівки.

    Реклама на dsnews.ua