• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Нападники на автобус з тітушками Ківи, заслуговують не покарання, а винагороду", — Ярош

Реклама на dsnews.ua

Напад на автобус з членами угрупування "Патріоти — за життя" викликано заграванням діючої влади з проросійськими політичними силами та організаціями

Про це на сторінці в Facebook заявив український громадський і політичний діяч Дмитро Ярош, передає "ДС".

"Коли держава не виконує функції захисту національних інтересів, тоді державний апарат перетворюється з інструменту захисту народу в інструмент пригноблення цього ж народу. Патріоти, які зважилися на таку дію в ім'я воюючою з московською імперією України, заслуговують не покарання, а нагородження. Якщо ж влада і в подальшому буде терпіти реваншистські і антидержавні бандформування, типу ОТЗЖ, ПШ і т.д., вона втратить будь-яку свою легітимність і це призведе до її зміні ", — написав Ярош.

Як писала "ДС", близько 19:10 27 серпня на трасі біля міста Люботин Харківської області невідомі заблокували рух мікроавтобуса, в якому перебували представники організації "Патріоти — За життя", пов'язаної з проросійською партією "Опозиційна платформа — за життя". Кілька десятків чоловіків спортивної статури в масках обстріляли мікроавтобус з травматичної зброї, розбили вікна і побили кількох пасажирів.

Згодом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що правоохоронці затримали групу молодих людей, які обстріляли мікроавтобус. В Офісі генерального прокурора заявили, що в результаті інциденту поранення отримали чотири людини. ОТЗЖ заявила про причетність до нападу "радикалів з Нацкорпуса". У Нацкорпусе і "Азові" заявили про свою непричетність до подій в Харківській області.

    Реклама на dsnews.ua