• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Чоловік, який напав на жінку в поїзді "Маріуполь-Київ", запропонував їй як компенсацію путівку в Єгипет

Реклама на dsnews.ua

Журналістка Анастасія Лугова, на яку в потязі Маріуполь-Киів напав і намагався згвалтувати тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, розповіла, як пройшло перше судове засідання у цій справі, яке відбулося у вівторок, 27 вересня

Деталі засідання вона розповіла виданню "Страна", передає "ДС".

За словами постраждалої, злочинець попросив у неї вибачення, а як компенсацію за завдані збитки раптово запропонував оплатити їй поїздку до Єгипту.

"Рудзько почав вибачатися, але робив це явно завченим текстом. Говорив, мовляв, Анастасія, вибачте, біс поплутав, і взагалі відпустіть мене, я хворий, у мене онко, рак, серце — все підряд. Нібито ще й двоє дітей, хоча це не доведено. Потім він різко передумав — сказав, що я взагалі його оббрехала, у нього і в думках не було нічого, а я все брешу. А згодом сказав, що готовий відшкодувати завдані збитки. Сказав: "Багато грошей у мене немає, але на поїздку до Єгипту зберу". Я, звичайно, була шокована. Ось, виявляється, як можна отримати путівку в Єгипет. Не розумію, що взагалі у людини в голові і як таке можна ляпнути. Він сам собі риє яму", — поділилася враженнями журналістка.

В ході засідання також з'ясувалися деякі подробиці біографії Рудзько.

"На питання, де працював, він відповів — допомагав людям повертати борги. Тобто, колектор. Ми знаємо, як колектори вибивають гроші. Те, що він зробив зі мною, — це для нього звичайна історія", — коментує Анастасія.

На засідання не зміг прийти адвокат Рудзька — він заразився коронавірусом, тому інтереси підозрюваного представляв новий захисник.

"Рудзькові надали "одноразового" адвоката — він узагалі був не в курсі справи. І він мав нахабство просити суддю відпустити Рудзька під домашній арешт", — обурена постраждала.

Однак суд відмовився відпустити підозрюваного. Йому продовжили термін утримання під вартою.

Лугова побоюється, що за визнання провини Рудзькові можуть ще й зменшити термін. Зараз прокуратура просить для нього до 5 років тюремного ув'язнення, що дівчину категорично не влаштовує.

"За хорошу поведінку його взагалі можуть випустити роки через два. Я шокована. А мені тоді що робити? Під програму захисту свідків? Держава подбає про мене, коли він вийде і раптом захоче мене знайти?" — зазначає дівчина.

Вона також повідомила, що сторона звинувачення подає клопотання, щоби термін ув'язнення для Рудзька збільшили — з огляду на, що це не перша його судимість, і що при злочині був присутній малолітній син Анастасії.

На питання, який термін для нападника вона вважає справедливим, дівчина відповідає: "Років 20 мінімум. А взагалі шкода, що не можна його відправити в один зі штатів Америки, де діє смертна кара".

    Реклама на dsnews.ua