• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нардеп Гончаренко під час марафону розповів про легендарних українок (ВІДЕО)

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко з нагоди Міжнародного жіночого дня пробіг мінімарафон і розповів про легендарних українок 

Реклама на dsnews.ua

Захід транслювався в прямому ефірі й мав назву "8 кілометрів – 8 історій", інформує "ДС".

"8 березня – день боротьби жінок за рівні права. Я хотів би подякувати всім жінкам за ті неймовірні речі, які вони зробили і роблять. Сьогодні як раз вдалий день, щоб розповісти про легендарних жінок, тому я вирішив пробігти вісім кілометрів і розповісти про вісьмох відомих українок, які своєю діяльністю руйнували стереотипи і внесли істотний внесок в історію. Ці жінки – гордість нашої країни", – сказав Гончаренко під час трансляції.

Свій забіг нардеп почав з розповіді про княгиню Ольгу та її правління у часи Русі, потім згадав і про доньку Ярослава Мудрого – Анну Ярославну, яка приймала доволі активну участь у внутрішній та зовнішній політиці. 

Гончаренко також розказав про здобутки меценатки та засновниці першого українського університету Гальшки Острозької, актриси Марії Заньковецької, педагога Софії Русової, письменниці Лесі Українки. А наприкінці забігу розповів про досягнення фізика-експериментатора Антоніни Прихотько і дисидентки та художниці Алли Горської.

Як писала "ДС", у своєму привітанні президент Володимир Зеленський побажав українським жінкам ранкових квітів, кави у ліжко та палкого поцілунку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua