• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Нас не чують": Співачки Оля Полякова та Alyona Alyona мітингують під стінами Кабміну проти карантинних обмежень (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Біля будівлі Кабінету міністрів проходить мітинг представників музичної індустрії в знак протесту проти рішень уряду про часткову заборону на проведення концертів організаторами, у яких відповідний класифікатор видів економічної діяльності не є основним

Про це йдеться в повідомленні "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Станом на 11:30 четверга біля будівлі уряду зібралося понад 100 чоловік. Серед присутніх: виконавиці Alyona Alyona і Аліна Паш, шоумен Андрій Джеджула, співачка Ольга Полякова, а також ряд інших артистів і представників музичної індустрії.

В руках у протестувальників плакати: "Нас не чують", "Карайте винних, а не всіх підряд", "Ми проти дискримінації", "Кабмін, не порушуй конституцію".

Мітингувальники виступають проти встановлення вибіркових карантинних обмежень та дискримінації організаторів концертів та вимагають швидкої розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час повної зупинки.

Серед іншого, учасники протесту вимагають від премʼєр-міністра України Дениса Шмигаль створити робочу групу за участю представників музичної індустрії з одного боку і МОЗ, Мінкультури і МВС з іншого для спільної розробки програми виходу з кризи.

"Ми довго терпіли і дотримувалися всіх карантинних обмежень, поважаючи думку і позицію влади. Спочатку ми повністю зупинилися, за що не отримували ніяких компенсацій, потім організовували концерти з дотриманням вимог уряду з розміщення однієї людини на 5 квадратних метрів.

Але з останніми діями КМУ у вигляді постанови 720 від 26.08.20 ми вже не можемо миритися. Тепер організаторів поділяють ще й за таким принципом: ті, що при реєстрації бізнесу вибрали "концертний" КВЕД як основний, мають право проводити культурні заходи. Всі інші — ні. Хоча насправді всі розуміють, що основний КВЕД — це формальність при реєстрації СПД, і взагалі КВЕДи потрібні тільки для статистики.

Це рішення остаточно зламає музичну індустрію в Україні", — заявили учасники протесту.

Нагадаємо, 1 вересня ресторатори та працівники нічних клубів влаштували танцювальний мітинг біля стін Кабінету міністрів.

    Реклама на dsnews.ua