• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Навчальний рік тільки почався, а в Чернівцях уже готуються переводити студентів на "дистанційку"

Коридорами Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича ширяться чутки, що з 20 вересня заклад готується переходити на дистанційну форму навчання у зв"язку з погіршенням ситуації з коронавірусом в області

ЧНУ ім. Федьковича
ЧНУ ім. Федьковича
Реклама на dsnews.ua

Про це molbuk.ua розповіли студенти, передає "ДС".

За словами ректора ЧНУ Романа Петришина, конкретної такої дати немає, проте у закладі все ж наразі обмірковують план щодо того, в якій формі навчатимуться студенти у разі суттєвого погіршення ситуації.

"Щодо 20 вересня — то для мене новина. Але у нас 31 серпня була вчена рада, на якій я сказав майже дослівно так: "Ми починаємо, як і всі решта університети та школи, заняття на стаціонарі для всіх у очному режимі. Але обставини можуть бути такі, що, можливо, нам треба буде перейти на змішану форму – частина буде очно навчатися, а частина дистанційно. А як буде взагалі "червона" зона, перейдемо повністю на дистанційне навчання", — прокоментував журналістам ректор.

Втім, прогнозна ситуація невтішна для області, зауважує Петришин.

"Тому не виключено, що 20, а може, навіть швидше, прийдеться перейти на дистанційне навчання. Але поки ми таке питання не розглядаємо", — сказав Петришин.

Він додав, що зараз в університеті перейшли на дві зміни навчання, щоби уникнути скупчення студентів.

"Частина – до обіду, частина – після обіду. Побачимо, як воно буде. Наступний крок, якщо буде погіршуватися ситуація, — перейдемо на змішану форму. Або варіанти ще такі: лекції, скажімо, будуть дистанційно, а практичні наживо. Або ж 2 курси будуть наживо, а старші — дистанційно. І так половина з них уже на роботах, тож для них це буде непроблемно", — резюмував Петришин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua